Dráha žaludku Ž

dráha žaludku Dráha žaludku začíná pod středem oční jamky a vytváří na obličeji jakousi podkovu jdoucí před ušním boltcem až za hranici vlasaté části hlavy (Touwei Ž 8). Z obličejových bodů má spoje k uším, křižuje jazyk (Chenqi Ž 1), z Sibai Ž 2 je spoj k Chengjiang PS 24. Pak jde dolů podél úhlu čelisti, body Daying Ž 5.
Obličejová větev pokračuje dolů z bodu Daying Ž 5 podél hrdla ke klíční kosti přes bod Renying Ž 9 až k bodu Qische Ž 11 v oblasti klíční kosti. Odtud má spoj s Dazhui ZS 14. Potom směřuje dopředu ke klíční kosti a tam se dráha rozděluje na zevní a vnitřní větve.
Vnitřní větev přímo běží z klíční kosti přes bránici do žaludku a propojí se se slezinou a sestupuje až bodu Qichong Ž 30.
hlavní dráha jde přímo dolů přes prsní bradavky až k pupeční krajině do dolní části břicha Qichong Ž 30, obě větve se v tomto bodě setkávají. Odtud sestupuje dráha dolů po přední straně stehna vnější straně holenní kosti až k bodu Chongyang Ž 42 na nejvyšším bodě hřbetu nohy a na vnitřní stranu posledního článku druhého prstu nohy Lidui Ž 45.
Vedlejší větev vystupuje z bodu Zusanli Ž 36, končí na vnitřní straně posledního článku třetího prstu nohy. Další vedlejší větev vystupuje z bodu na hřbetu nohy Chongyang Ž 42 a propojuje se s drahou sleziny na vnitřní straně konce palce nohy Yinbai SS 1.
Dráha žaludku má celkem 45 bodů - prvním bodem je Chenqi Ž 1, posladním pak Lidui Ž 45.